• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikoaktifegitim
 İzmir Psikolog        
    PSİKOAKTİF

TERAPİ & EĞİTİM

0 (232) 421 12 48
0 542 739 36 33

Uzmanlarımız
Videolar
PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ

 PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ


Psikoloji öğrencileri ve mezunları için 2002 yılından bu yana psikoloji eğitimleri düzenliyoruz. Binlerce kişinin sertifika aldığı Psikoloji eğitimlerimize örgün ve uzaktan katılım mümkündür.


PSİKOAKTİF TERAPİ & EĞİTİM ENSTİTÜSÜ


Yüzlerce kez Psikoloji Eğitimleri düzenlemiş olan PSİKOAKTİF yeni eğitimlerle hem online hem de İzmir'de yüz yüze eğitim seçeneği sunuyor.

Psikoloji eğitimleri detayları için tıklayın


Psikoloji Eğitimleri İzmir'de Örgün Eğitim olarak verilmektedir.

İzmir dışından Online Uzaktan Eğitim ile Psikoloji Eğitimlerimize katılım seçeneği vardır.

İZMİRDE PSİKOLOG


İZMİR'DE PSİKOLOG

PSİKOLOG İZMİR


İzmir'de En İyi Psikologlar

İzmir'de uzman psikologlar hakkında detaylar için inceleyiniz.

En İyi Psikolog İzmir


İZMİR PSİKOLOG TAVSİYELERİ

İzmir Psikolog ücretleri, İzmir Psikolog seans fiyatları 
için telefonla bilgi alabilirsiniz.

İzmir'de Psikolog, Psikolojik Danışman, İzmir'de Çocuk Psikologları, Aile Terapisti ve Evlilik Danışmanları ile ilgili bilgi için yazımızı okuyunuz.

 

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY hakkında yazılan yorum ve tavsiyelere ulaşmak için tıklayın Psikolojik sorunlarınızı çözümlemek için İzmir'de psikolog arıyorsanız psikologlar hakkındaki yavsiye yazılarını okumanızı öneriyoruz:

 

İzmir'de psikologlar arasından seçim yaparken, sizin yaşadığınız sorun alanında tecrübeye sahip olan psikologlara ulaşmanız sağlıklı sonuç almanız için oldukça önemlidir. 

İzmir'de size en uygun psikoloğu bulmanız için öncelikle psikolojik yardım sürecinden ne beklediğinizi bilmeniz çok önemlidir. Psikolojik sorunlar çok çeşitlidir, bu nedenle sizin sorununuz için hangi psikologların uzman olduğunu iyi araştırmalısınız.


 İzmir Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy

Yrd.Doç.Dr. Psikolog Hatice Topçu Ersoy - İZMİRPsikolog Hatice Topçu Ersoy Hakkında Tavsiyeler


Uzman Psikolog Dr. Hatice Topçu Ersoy hakkında danışanların ve uzmanların yazdıkları yorum ve tavsiyelerden bazıları:

(Uzman Psikolog Dr. Hatice TOPÇU ERSOY hakkındaki tavsiye yazıları TavsiyeEdiyorum.com sitesinden alınmıştır.)
 

 

 

 Yargıç (Danışan)
 IP: 193.255.234.C


 TavsiyeNo: 35562
Hatice hanımın işinde uzman olduğunu daha kapıdan girer girmez anlıyorsunuz. Ankara'da ikamet etmekteyim ancak burada tavsiye edilen birçok psikologdan tam anlamıyla yardım alamadım. Hatice hanımı İzmir'deki hukukçu arkadaşlarımın tavsiyesi ile buldum, kendisi ile İzmir'de görüştüm ve bana çok yardımcı oldu. Evli bir arkadaşımın kendisinden yardım aldığını, eşiyle beraber birçok problemi çözdüğünü öğrendim. Benim de uzun süredir devam eden bir ilişkim var ancak evlilik müessesesine adım atmaktan cok korkuyordum, bu konuda da bana yardımcı oldu, evliliğe ilk adımımı attım, artık nişanlıyım. Hala bazı çekincelerim var, kendisiyle görüşmeye devam ediyorum. İş hayatı ve aile ilişkilerinde sorun yaşayanlara özellikle tavsiye ediyorum. Hatice hanıma çok teşekkür ederim.
9 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 S.Y (Danışan) İZMİR
 IP: 188.38.174.ZZW

 
 TavsiyeNo: 34897
Hatice Hanim'la tanismam bir arkadasimin tavsiyesiyle gerceklesti. Bu yaziyi yazmamin da bir nedeni, benim gibi kendini cikmazda hissederken, hayatin isigini kendisinin yardimiyla gormus biri olarak sizlere de onermek istememdir. Eger gercekten kendinizi seviyor ve yasamaya deger veriyorsaniz, bu ugurda sizlere profesyonel olarak farkli bakis acilari kazandiracak dogru kisi Hatice Hanimdir. Sizi sabirla dinlemesi ve en onemlisi size deger vermesi dogru yerde oldugunuzu hissettirecektir. Ben kendisiyle tanistigima ve danisani olduguma cok memnun kaldim, sizlerin de bu duyguyu yasamanizi tavsiye ediyorum. Saygilar
11 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 hüsam (Danışan) İZMİR
 IP: 78.169.191.ZZW

 
 TavsiyeNo: 35657
Hatice hanıma bu siteden ulaştım , ilk başta bir bayan psikologtan yardım almak konusunda ön yargılarım vardı ancak kız arkadaşım bu görüşümü değiştirmemde yardımcı oldu, iyiki de oldu çünkü bu ön yargılarımın yersiz olduğunu Hatice hanımla tanışınca anladım. Kendisi konusunda çok uzman ve bu konuda çok çalıştığı belli oluyor. Kendisi benim sorunlarımı çözmemde çok yardımcı oluyor. Meslek hayatıma ve yakınlarımla olan ilişkilerimde bunu anlıyorum. Hatice hanımı kesinlikle tavsiye ediyorum . Hatice hanımada cok teşekkür ederim.
4 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 Neşet (Danışan) İZMİR
 IP: 78.177.218.YJY

 
 TavsiyeNo: 31462
Eşim ve ben Hatice Hanım'a bu site aracılığı ile ulaştık.Danışma amacımız evliliğimiz ile ilgili sorunlarımızdı. Bu konu ile ilgili kendisi ile görüşmelerimiz devam etmektedir. Mesleğim, kendine güvenmeyi ve bir hedefe ulaşmak için gerekli olan motivasyonu insanlara empoze etmeyi ön planda tutmaktadır. Buna dayanarak gözlem yeteneğime güvendiğimi söyleyebilirim. Bu doğrultuda; bu sitedeki tavsiye yazıları ile ulaştığım Hatice Hanım ı tek kelime ile tavsiye etmek yeterli olacaktır "SAMİMİYET" Daha ilk tanışmanızda elinizi sıkıca kavrayan, gözünüzün içine bakarak merhaba diyen bir insan Hatice Hanım. Kendisinden alacağınız danışmanlığın tamamen ticari yaklaşımlardan uzak olduğunu söylemek isterim. Kendinden emin, işini bilerek ve severek yapabilmenin güveni içerisinde oldukça açık bir samimiyet göreceksiniz. Tanışmanızı samimiyetle:) tavsiye ediyorum.
10 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

Funda AYHAN Fotoğraf 
Psk.Dnş.Funda AYHAN
Yurtdışı - Psikolojik Danışman
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

 
 TavsiyeNo: 27709
Hatice Hanımla üniversite yıllarından beri tanışırız. Kendisi son derece çalışkan, azimli ve yetenekli bir psikologdur. Mesleğini son derece ciddiye alır ve işini layıkı ile yapmak için sürekli olarak kendisini geliştirir, eğitimlere katılır ve güncel literatürü takip eder. Alanında giderek uzmanlaşarak söz sahibi oluştur. Danışanlarının ihtiyaçlarını farketmede ve gidermede son derece başarılıdır. İzmir'de aile- ilişki terapisti arayan herkese kendisini tavsiye ederim.
31 (%97) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

Mehmet Emin KIZGIN Fotoğraf 
Psk.Mehmet Emin KIZGIN
Ankara - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

 
 TavsiyeNo: 21787
Hatice hanım mesleki gelişime çok önem veren bir meslektaşımızdır. Yaptığı çalışmaların bilimsel temele dayanması gerektiğine inandığından sürekli mesleki eğitimlere katılarak teorik, pratik bilgi ve becerilerini arttırmaya çalışır. Verdiği hizmeti geliştirebilmek ve zenginleştirebilmek için literatürü sürekli takip eder. Özellikle evlilik terapisi ve aile danışmanlığı alanında bir çok kuram, model ve teknik öğrenebilmek için yoğun biçimde çaba sarfeder. Evlilik terapisi alanında başarılı olarak çalışmaya devam edebilmek için gereken özeni daima gösterir. Akademik alanda da master ve doktora eğitimleri ile akademik bilgilerini geliştirmeye çalışmaktadır.
14 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 

Ergün İNCE Fotoğraf
Psk.Ergün İNCE

İstanbul - Psikolog
(Sitemize Kayıtlı Profesyonel)

 
 TavsiyeNo: 36573
Hatice hanımla İzmir'de çalıştığım dönemlerde 1 yıl kadar birlikte çalıştık. Çalışma süresi boyunca çok iyi arkadaşlığımız oldu. Hatice mesleki açıdan son derece donanımlı, mesleğini büyük bir aşkla yapan ve sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir yapıya sahip. Birlikte çalıştığımız süre zarfında danışanlarıyla kurduğu etkili iletişime bizzat şahip oldum. Güleryüzlü, pozitif ve samimi görüntüsüde onu mesleğinde daha da başarılı kılıyor. İzmirli ler böyle uzman bir psikologa sahip oldukları için çok şanslılar.psikolog ergün ince olarak değerli dostum ve meslektaşım HATİCE TOPÇU ERSOY U herkese tavsiye ediyorum.
2 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 F.O (Danışan) İZMİR
 IP: 88.243.153.

 
 TavsiyeNo: 30919
Kızım için psikolog araştırması yaptığım sırada Hatice Hanım'ın sitesinde buldum kendimi. Tavsiye mektuplarını okuduktan sonra karar verdim ve kendisiyle tanıştım. Bende o kadar güven teşkil etti ki sorunumuzu çözeceğine gönülden inandım. Kızım gördüğü 3 yada 4 seans terapi sayesinde baya ilerleme kaydetti. Şu anda devam ediyor.Bizi baya rahatlattı. Sorunlarınız için Hatice Hanıma başvurursanız kesinlikle çok fayda göreceksiniz. Kendisinini hararetle tavsiye ediyorum. İsabetli bir karar verdiğim içinde kendimi çok mutlu hissediyorum.
8 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 irem (Danışan) İZMİR
 IP: 88.242.255.FJ

 
 TavsiyeNo: 8448
Uzman Psikolog Hatice Topçu'ya evlilik sorunlarım için başvurmuştum. Açıkçası daha önce başka psikologlara gitmiş olduğum için, görüşme yapmadan önce kendisinin evlilik problemlerimiz için bize yardımcı olabileceğinden kuşkuluydum. ancak görüşmeye başladıktan sonra ne kadar doğru bir tercih yaptığımı anladım. uzman psikolog hatice hanım alanında oldukça bilgili ve deneyimli, evlilik terapisi konusunda çok başarılı. aynı zamanda bireysel psikolojik sorunların çözümünde de çok iyi sonuçlar alıyor. sabırlı, hoşgörülü, yardımsever ve alçakgönüllü bir kişiliğe sahip. meslektaşlarının birçoğundan daha donanımlı ve yetkin olduğunu düşünüyorum. evlilik problemleri yaşayan çiftlere ve psikolojik sorunları olan bireylere uzman psikolog hatice topçu ile görüşmelerini tavsiye ediyorum.
25 (%96) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 R.Gökhan A. (Danışan) İZMİR
 IP: 178.233.37.YZB

 
 TavsiyeNo: 72857
Tamamen internet ortamındaki araştırmam ile buldum. Aile içi problemler üzerinde uzman. Daha önce çok güzel yazılmış, aile sorunlarını özetleyen kişisel sayfası vardı, şimdi var mı bilmiyorum, bulursanız göz atın, benzer sorunlar ile karşı karşıya iseniz mutlaka danışın. Gelir kaygısı ile sizi oyalamaz. Soruna odaklanır. Danışanlar genellikle sorunun kendi ümit ettikleri gibi çözüleceğini sanırlar. Varsa yanlışlarınızla yüzleşmek mi daha iyi, oyalanmanız mı? Bu sebeple ilk anda kabullenmekte zorlansanız bile, yanlışlarınızı kabul etmeye hazır olarak danışın, yardım edecektir.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   

 ayse (Danışan) İZMİR
 IP: 94.121.160.YYJ

 
 TavsiyeNo: 70263
Hatice hanım stajım sırasında danışman hocamdı ve bana stajım konusunda çok yardımcı oldu ve faydalı bir staj yapmamı sağladı. Kendisi çok yetkin bir psikologtur ve bende onun bilgilerinden fazlasıyla yararlandım. Kendisi hem başarılı hem iyi iletişim kuran hemde iyi bir dinleyici olan yetenekli bir psikologtur. İçten, samimi ve güleryüzlü bir insandır. terapiler ve hastalarıyla sağlıklı iletişim kurma konusunda çok başarılıdır. bana okudugum bölümün ne kadar degerli olduğunu anlamam konusunda fırsat sunmuştur ve ben bu yüzden bu bölümü iyiki yazmışım diyorum. Çünkü onun mesleki başarısı beni oldukça etkilemiştir. Bu yüzden onu tanımanızı size tavsiye ediyorum.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   

 Sevgi A. (Danışan) İZMİR
 IP: 176.40.240.FZ

 
 TavsiyeNo: 67868
Uzman bir psikolog arayışındayken sitenizde Psikolog Hatice Topçu Ersoy'u gördüm. İncelediğimde bana çok güven verdi. Kendisiyle görüşmeye karar verdim. Görüşmek için ilk gittiğimde doğru bir karar verdiğimi anladım. Psikolog Hatice Topçu Ersoy, hem alanında uzman olduğunu daha ilk anda hissettiriyor, hem de insana gerçekten değer veriyor. Bu işi çok sevdiği belli oluyor. İşinde bu kadar başarılı olması, çok severek yapmasından kaynaklanıyor bence. Sorunlarımın çözülmesi için kendisinden çok yardım aldım. Psikolog Hatice hanıma çok çok teşekkür ediyorum..
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?   

 figen (Danışan) İZMİR
 IP: 78.175.61.YYL

 
 TavsiyeNo: 59239
Uzun süredir çocuğum ile ilgili yaşadığım ergenlik problemleriyle başedemez duruma geldim. bu sorun nedeniyle bir arkadaşımın aracılığıyla Hatice hanımla tanıştım. Psikoaktif merkezinden randevu aldım ve oraya gittim, ilgilerinden dolayı memnun kaldım. İlk görüşmede sorunlarımıza yardımcı olan hatice hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.( Her konuda yardım alınacak bir ekip olduklarını gözlemledim.) Çalışmalarından dolayı Hatice hanım ve ekibini tebrik ediyorum.
1 (%100) ziyaretçimiz bu tavsiyeyi faydalı buldu.
Bu tavsiyeyi yararlı buldunuz mu?
 
  

 

Uzman Psikolog Hatice TOPÇU ERSOY hakkında yazılan diğer görüş ve tavsiyelere ulaşmak için tıklayın 

 
Site Haritası