• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikoaktifegitim
 İzmir Psikolog        
    PSİKOAKTİF

TERAPİ & EĞİTİM

0 (232) 421 12 48
0 542 739 36 33

Uzmanlarımız
Videolar
Site Haritası

Anasayfa

PSİKOAKTİF TERAPİ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ Eğitimlerimiz İzmir'de Örgün Eğitim olarak verilmektedir. İzmir dışından Online Uzaktan Eğitim ile katılım seçeneği de vardır. PSİKOAKTİF, terapi ve danışmanlık hizmetlerinin yanısıra Psikoloji Eğitimleri düzenlemektedir. Psikoloji Eğitimleri ile ilgili detaylı bilgi için bakınız.
Online psikolog desteği merkezimizde verilmektedir. Online psikolog ile görüşmek yüzyüze terapi kadar etkili mi? sorusu sık sık sorulmaktadır. Online psikolog desteğinin ve online terapinin etkinliği, yurtdışında yapılmış birçok araştırma ile ispatlanmıştır.
Çocuk Psikoloğu İzmir. Çocuklarda yaşanan psikolojik sorunlar, davranış sorunları, okul problemleri, etkili çocuk - ebeveyn iletişimi vb. konularda, İzmir Alsancak'da bulunan merkezimizde Uzman Psikologlar tarafından terapi ve danışmanlık verilmektedir.
Ergenlerde yaşanan psikolojik sorunlar, davranış sorunları, okul problemleri, ergenlerde öfke problemi, ergen psikolojisi ve etkili ergen - ebeveyn iletişimi vb. konularda merkezimizde Uzman Psikologlar tarafından terapi ve danışmanlık verilmektedir.
Aile sorunları, evlilik sorunları ve karşı cins ilişkilerinde çiftler arasında yaşanan sorunlar için profesyonel destek alma eğilimi giderek artmaktadır. Aile içi uyum sorunları ve çiftler arası iletişim problemleri uzman yardımı ile en sağlıklı şeklide çözümlenmektedir.
Psikolojik sorunların çözümü için psikolog desteği almak tüm ülkemizde ve özellikle İzmir'de giderek yaygınlaşmaktadır. Psikolog ile görüşmek artık son derece normal ve gerekli görülmektedir.
Cinsel sorunlar için terapi ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. - Vajinismus (Cinsel ilişkiye girememe) - Cinsel isteksizlik - Diğer cinsel problemler Zeka testi, dikkat ve gelişim testleri uygulanmaktadır.
İzmir'de psikolojik danışmanlık, bireysel terapi ve aile terapisi vermekteyiz.
PSİKOAKTİF Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi İzmir Alsancak'ta hizmet veren psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve aile terapisi merkezidir.

PSİKOAKTİF Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi kurulduğu 2002 yılından bu yana pek çok bireye ve aileye terapi hizmeti vermiştir. Düzenlemiş olduğu Psikoloji Eğitimleri ve Kişisel Gelişim Eğitimleri ile çok sayıda kişiye ve kuruma eğitim hizmeti sunmuştur.

İzmir psikiyatrist önerimiz, İzmir psikiyatrist adresleri, İzmir’de psikiyatri uzmanları, İzmir psikiyatri doktorları, psikiyatrist seans ücretleri

İZMİR PSİKİYATRİ

İzmir psikiyatristİzmir psikiyatri ücretleri, İzmir psikiyatri önerisi için tıklayın.

İzmir’de Psikiyatrist

Psikiyatri İzmir


PSİKOAKTİF Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi Yrd.Doç.Dr. Psikolog Hatice Topçu Ersoy tarafından kurulmuştur.