• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/psikoaktifegitim
 İzmir Psikolog        
    PSİKOAKTİF

TERAPİ & EĞİTİM

0 (232) 421 12 48
0 542 739 36 33

Uzmanlarımız
Videolar
PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ

 PSİKOLOJİ EĞİTİMLERİ


Psikoloji öğrencileri ve mezunları için 2002 yılından bu yana psikoloji eğitimleri düzenliyoruz. Binlerce kişinin sertifika aldığı Psikoloji eğitimlerimize örgün ve uzaktan katılım mümkündür.


PSİKOAKTİF TERAPİ & EĞİTİM ENSTİTÜSÜ


Yüzlerce kez Psikoloji Eğitimleri düzenlemiş olan PSİKOAKTİF yeni eğitimlerle hem online hem de İzmir'de yüz yüze eğitim seçeneği sunuyor.

Psikoloji eğitimleri detayları için tıklayın


Psikoloji Eğitimleri İzmir'de Örgün Eğitim olarak verilmektedir.

İzmir dışından Online Uzaktan Eğitim ile Psikoloji Eğitimlerimize katılım seçeneği vardır.

Psikoaktif Eğitim
AİLE DANIŞMANLIĞI SERTİFİKASI
23/12/2022

Aile Danışmanlığı Sertifikası Eğitimi, Aile Danışma Merkezi açmak ve Aile Danışma Merkezlerinde Aile Danışmanı olarak çalışmak isteyen Psikolog, Psikolojik Danışman, Sosyolog ve Sosyal Hizmet Uzmanlarının alması gereken zorunlu bir eğitimdir.

Ülkemizde Aile Danışmanı olarak çalışabilmek için Aile Danışmanlığı Sertifikası sahibi olmak, Aile Danışma Merkezleri yönetmeliğince zorunlu kılınmıştır. Bu nedenle ilgili alanların mezunları, üniversite onaylı sertifika sahibi olabilmek için eğitim programlarına katılırlar.

Aile Danışmanlığı Eğitimi

Aile Danışmanlığı Eğitimi Online programları için kayıtlar devam etmektedir. Aile Danışmanı olmak isteyen adaylar en iyi Aile Danışmanlığı Eğitimi programına kayıt olmak için araştırmalar yapıyorlar. Burada dikkat edilmesi gereken konular arasında, Aile Danışmanlığı Sertifikası veren kurumun Aile Danışmanlığı alanında hizmet ve eğitim verme süresi, yetkinliği ile eğitmenlerin Aile Danışmanı olarak ne kadar zamandır çalıştıkları, Aile Danışmanlığı uygulamaları konusunda ne kadar yeterli oldukları gibi konular önemlidir.

Aile Danışmanlığı Eğitimi içeriği, ücreti ve diğer detaylar için tıklayınız112 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ - 23/12/2022
Oyun terapisi eğitimi, oyun terapisinin kuramsal çerçevesini ve uygulama biçimlerini içermektedir. Oyun terapisi eğitimi, katılımcılara oyun terapisti olma yetkisi kazandırmaktadır.
Site Haritası